KONST / Litografier / Färglitografier 14996328
nr 1499 6328
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografier, 3 st, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 300-upplaga. Färglitografi, bildmått: 27x37 cm, yttermått inklusive ram: 49x57 cm
Kondition: en saknar glas,
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:12:25
300 kr
350 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer